Ziņojums Nr. 9646

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.12.23 14:12
GPS koordinātes: 24.13409, 57.02183 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.12.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.24
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Liti smird ar naftas produktiem!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Dienests veica pārbaudi 23.12.2020. plks. 16:50. Tika apsekota Mīlgrāvja ielas un Ostas ielas krustojums un tās pieguļošā teritorija. Tracējoša smaka pārbaudes brīdī netika konstatēta.