Ziņojums Nr. 9642

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.12.23 13:12
GPS koordinātes: 24.08674, 57.04671 +/- 8.4026m
Apstiprināts: 2020.12.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.26
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

smaka

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Dienests veica pārbaudi 23.12.2020. plkst. 17:10. Tika apsekota Laivinieku iela un tās pieguļošā teritorija. Pārbaudes brīdī traucējoša smaka netika konstatēta.