Ziņojums Nr. 9641

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.12.23 12:12
GPS koordinātes: 24.01914, 57.00492 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bumbu kalniņš, aiz skatu torņa uz priekšu, kur bunkurs.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņpjums nodots izskatīšanai- SIA "Rīgas meži"