Ziņojums Nr. 9639

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.23 10:12
GPS koordinātes: 24.11794, 56.89922 +/- 4.8518m
Apstiprināts: 2020.12.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelegāla izgāztuve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai.