Ziņojums Nr. 9637

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.12.23 08:12
GPS koordinātes: 24.14437, 56.96823
Apstiprināts: 2020.12.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.25
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labrīt! Izskatās puiši no servisa nokurina kādas eļļas vai citus atkritumus, smird arī, pat pie mums iejstelpās. Tas ir mazs auto serviss Senču ielas 13 pretējā ielas pusē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Veikta pārbaude. Servisa apsilde Senču ielā 4a, Rīgā ar malkas apkures krāsniņu. Konstatēta darbība bez C kategorijas atļaujas. Uzsākts administratīvais process.