Ziņojums Nr. 9636

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dabas aizsardzības pārvalde Vidzemes RA
Pieteikuma datums: 2020.12.22 16:12
GPS koordinātes: 24.83692, 57.17281 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2020.12.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

vairākiem pakāpieniem dēlis gareniski ielūzis vidū un dēļi ļogās, radot apdraudējumu gājējiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģionālajai administrācijai.