Ziņojums Nr. 9634

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.22 10:12
GPS koordinātes: 24.10186, 57.04224 +/- 5.0474m
Apstiprināts: 2020.12.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā palielinās dzīvnieku kapsētu vietas ar vien vairāk.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai.