Ziņojums Nr. 9633

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.22 08:12
GPS koordinātes: 24.16258, 56.98431 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2020.12.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.23
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

sadzīves atkritumi + uz ceļa aizpūstie. Aiz mājas novietoti iepriekš itkā aizvāktie? Vai uz Jauno gadu plānojas atkritumu ugusnkurs??

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvās inspekcijas amatpersona jau vairākkārt apsekoja nekustamo īpašumu Čiekurkalna 1. šķērslīnijā 6, Rīgā un konstatēja, ka tas netiek uzturēts atbilstoši Rīgas domes saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasībām. Par konstatētajiem administratīvajiem pārkāpumiem tika uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi. Kārtējo reizi pārbaudes laikā 09.12.2020. Inspekcijas amatpersona ir konstatējusi, ka minētā nekustamā īpašuma uzturēšanā joprojām netiek ievērotas Noteikumu prasības, līdz ar ko pret atbildīgo personu ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.