Ziņojums Nr. 9632

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.22 08:12
GPS koordinātes: 23.07034, 56.98404 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.12.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

ved un dedzina atkritumus. bardaks lauka vidū. privatīpašums

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Tukuma novada pašvaldībai.