Ziņojums Nr. 9631

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.22 08:12
GPS koordinātes: 24.13191, 56.89822 +/- 4.6479m
Apstiprināts: 2020.12.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Krustkalnos pie Jaunlazdu ielas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ķekavas novada pašvaldībai.