Ziņojums Nr. 963

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.08 09:09
GPS koordinātes: 21.41367, 57.13187 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2018.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.19
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vecs akumulators, metāla gabali

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

problēma atrisināta