Ziņojums Nr. 9627

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.21 10:12
GPS koordinātes: 24.11084, 56.92054 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.12.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.30
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

No kurienes tas “tīrais” ūdens ieplūst Daugavā?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Inspekcija 28.12.2020., atbilstoši kompetencei, apsekoja, sūdzībā norādīto teritoriju Rīgā, bez adreses (Mūkusalas ielā) - atkritumu atrašanās netika konstatēta. Līdz ar ko Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� pārkāpumi fiksēti netika. Sūdzība daļā par Bieķengrāvi nosūtīta Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai. Lai noskaidrotu detalizētāku informāciju par minētās sūdzības risinājumu, lūdzam vērsties Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā (kas atrodas Eduarda Smiļga ielā 46, Rīgā, LV -1002, e-pasts: ip@riga.lv.).