Ziņojums Nr. 9626

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.21 09:12
GPS koordinātes: 24.22871, 56.93981 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.12.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.28
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

23.12.2020. apsekoja Bez adreses (Lubānas ielu), Rīgā, meža (kadastra Nr. 0100 121 2541) teritoriju un konstatēja, ka tās uzturēšanā netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� (turpmāk - Noteikumi) prasības, par ko Inspekcija zemes īpašniekam � juridiskai personai � SIA �Rīgas meži� par Noteikumu prasību neievērošanu 23.12.2020. sastādīja un nosūtīja apskates protokolu.