Ziņojums Nr. 9620

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.12.20 21:12
GPS koordinātes: 25.27308, 57.33198 +/- 8.9520m
Apstiprināts: 2020.12.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.22
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

23:14 20.12.2020 Gaisa piesārņojums nelegāli iekļūst privātīpašumā "Vecmesli" un arī šoreiz Vides dienesta speciālisti sēžot dīvānā vai kur citur, ar bilžu palīdzību nespēs konstatēt gaisa piesārņojuma esamību.Gaisa monitoringa iekārtu jau no 2016.gada stāda kaut kur.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam.