Ziņojums Nr. 9617

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Cēsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.20 12:12
GPS koordinātes: 25.2255, 57.32872 +/- 4.7220m
Apstiprināts: 2020.12.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža miskaste

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Cēsu novada pašvaldībai.