Ziņojums Nr. 961

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.08 09:09
GPS koordinātes: 21.93255, 57.59934 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2018.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.21
Atrisināšanas ilgums: 12 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Smìltīs iestigušas senas šūpoles

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Šūpoles vēl kādu laiku tur atradīsies