Ziņojums Nr. 9608

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.12.19 13:12
GPS koordinātes: 24.2233, 56.70158 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Miskaste grāvī pa labi, ja ar muguru pret ceļu, nogriežoties no grantētā ceļa apm 100 m

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.