Ziņojums Nr. 9606

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.19 13:12
GPS koordinātes: 24.49396, 56.88992 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.12.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

12 vieglās automašīnu riepas izmestas pie meža ceļa.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.