Ziņojums Nr. 9605

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.12.19 12:12
GPS koordinātes: 21.6188, 57.41105 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2020.12.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.22
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

kaut kādas degvielas izstrādajums

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.