Ziņojums Nr. 9604

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Babītes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.19 12:12
GPS koordinātes: 23.69633, 56.92281 +/- 1.9m
Apstiprināts: 2020.12.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

kanālā pie Babītes ezera no Spuņciema puses ietek nedabīgas krāsas šķidrums zaļganzilā krāsā. ož pēc kanalizācijas.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai – Babītes novada pašvaldībai.