Ziņojums Nr. 9602

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.12.19 12:12
GPS koordinātes: 21.51321, 56.98062 +/- 12.000m
Apstiprināts: 2020.12.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds mežā ir izmetis atkritumu maisus ar drēbēm!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.