Ziņojums Nr. 9601

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.12.19 12:12
GPS koordinātes: 24.43851, 57.02124 +/- 31.740m
Apstiprināts: 2020.12.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti atkritumi Garkalnes mežā.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.