Ziņojums Nr. 9587

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.17 10:12
GPS koordinātes: 24.44364, 56.89708 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.12.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izgastūve M.Jugla upes krastā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Salaspils novda pašvaldībai.