Ziņojums Nr. 9586

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.17 10:12
GPS koordinātes: 24.06291, 56.97314 +/- 10.0m
Apstiprināts: 2020.12.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.22
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

lapas staav poetiekami ilgi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

2020.gada 18.decembrī Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja ziņojumā norādīto vietu, un tika konstatēts, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasības. Par konstatēto informētas atbildīgās personas.