Ziņojums Nr. 9585

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.12.16 17:12
GPS koordinātes: 24.07644, 56.95768
Apstiprināts: 2020.12.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.17
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ūdens piesārņojums. Zunda kanāls

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Dienests 16.12.2020. plkst. 20:20 iesniegumā norādītajā teritorijā veica pārbaudi. Pārbaudes laikā suspendēts vai uz ūdens virsmas esošs piesārņojums vai tam piemītoša specifiska smarža netika konstatēta. Ņemot vērā, ka pārbaude tika veikta diennakts tumšajā laikā, Dienests 17.12.2020. plkst. 12:00 veica atkārtotu pārbaudi. Iesniegumam pievienotajos attēlos ir novērojams augstāks ūdens līmenis kanalā, nekā tas tika konstatēts pārbaudes laikā. Attēlā norādītajā teritorijā atrodas no kanāla sanešiem izveidojies sēklis, kura materiāls, paaugstinoties ūdens līmenim un straumei, varēja tikt suspendēts ūdenī, kā rezultātā redzamas izskalojuma pēdas.