Ziņojums Nr. 9583

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Vecumnieku novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.16 11:12
GPS koordinātes: 24.40309, 56.67862 +/- 2.2m
Apstiprināts: 2020.12.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Vecumnieku novada pašvaldībai.