Ziņojums Nr. 9574

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.16 08:12
GPS koordinātes: 24.11727, 56.90779 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.12.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izdedžu un būvgružu maisījums ceļa “remontā” visā ielas posmā!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai