Ziņojums Nr. 9573

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.16 08:12
GPS koordinātes: 24.11636, 56.90905 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.12.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds ceļu “remontē” ar izdedžu un būhružu maisījumu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai