Ziņojums Nr. 9572

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.12.15 12:12
GPS koordinātes: 27.35869, 56.50151 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2020.12.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.18
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Maskavas ielā5,Rēzeknē (pagalma teritorijā aiz angāra uz estakādes)Bezkaunīgi tiek izlieta izstrādātā eļļa no automašīnām tieši uz zemes.Pagalmā ir pilns ar smago tehniku no kuras tāpat tiek nolieta izstrādātā eļļa spaiņos un izlieta zemē pie estakādes.Un tas laikam notiek regulāri jau vairākus gadus jo eļļa zemē neiesūcas,tā kā peļķe tur tā arī stāv.Tas viss notiek firmas priekšnieka klātbūtnē un viņam redzot,visdrīzāk ka ar viņa norādījumiem.Vai nevajag tādām firmām veikt pārbaudes kur un kā viņi utilizē izstādāto veco eļļu un saukt pie atbildības ???

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Objektā tika veikta pārbaude, pārbaudes brīdī objektā darbinieku nebija. Zem estakādes vērojamas naftas produktu emisijas pēdas. Objektā tiks veikta padziļināta pārbaude.