Ziņojums Nr. 9570

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.15 07:12
GPS koordinātes: 23.98857, 56.95437 +/- 4.4544m
Apstiprināts: 2020.12.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.17
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums tika saņemts

Inspektora komentāri

Labdien! Atbildot uz Jūsu 15.12.2020. ziņojumu Nr.9570, informējam - Rīgas domes Administratīvā inspekcija iesniegumā minēto vietu Jūrmalas gatvē, Rīgā, apsekoja 15.12.2020. Tika konstatēts, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasības. Par konstatēto informēta atbildīgā persona.