Ziņojums Nr. 9569

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.14 09:12
GPS koordinātes: 24.07639, 56.78697 +/- 12.001m
Apstiprināts: 2020.12.14
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.12.14
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daudz veco riepu, atkritumu maisu, un guļammatracis meža ceļa apmalēs

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Olaines novada pašvaldībai.