Ziņojums Nr. 9564

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.13 14:12
GPS koordinātes: 24.09717, 56.78284 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.12.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.12.14
Atrisināts: 2021.01.15
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Adventes/pirmsZiemasvētku cūkmeņi atgriezās ar Narvesen kafijas glāzi, alus bundžu un mandarīnu mizām! Jautājums Vides SOS: Vai būtu iespējams uzstādīt kādas 1-2 brīdinājuma zīmes ar soda cipariem EUR izteiksmē, par mēslošanu mežā un gar meža celiņiem?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

sakopts, atkārtoti apsekots 14.01.2021.