Ziņojums Nr. 9562

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.13 13:12
GPS koordinātes: 24.05185, 56.88678 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vairākus gadus stāv pamests auto. Lūgums atgādināt par to īpašniekam vai arī, ja viņš nereaģē, aicinu aizvākt so pamesto auto.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Mārupes novada pašvaldībai.