Ziņojums Nr. 9558

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ozolnieku novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.13 11:12
GPS koordinātes: 23.99947, 56.7148 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.12.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti atkritumi grāvī.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ozolnieku novada pašvaldībai.