Ziņojums Nr. 9556

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.12.13 10:12
GPS koordinātes: 24.1815, 57.06799
Apstiprināts: 2020.12.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Baltie kalni Jaunciema mežā izārdīti pie zīmēm, ka motorizētās transportam aizliegts braukt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.