Ziņojums Nr. 9555

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.12.13 10:12
GPS koordinātes: 24.18341, 57.05939
Apstiprināts: 2020.12.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nezinu, vai esmu pareizo adresātu izvēlējusies, bet varbūt varat kaut ko glābt. Vispirms satrieca nocirstā priede, kad mežā ir daudz vēju gāzto koku pēc meža izretināšanas. Tad svaigās motociklu un kvadraciklu pēdas pie un aiz Rīgas mežu izvietotām zīmēm. Un turpat notiek mūsu armijas kareivju mācības, kas iebrauc zem šīs zīmes ar savu džipu ar nummura zīmi FB 7888! Ar vienu vārdu sakot mūsu Baltie kalni izārdīti, zīmes saliktas, bet neviens nekontrolē☹️!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.