Ziņojums Nr. 9554

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.13 09:12
GPS koordinātes: 24.09965, 56.78149 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.12.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.12.14
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Adventes/pirmsZiemasvētku cūkmeņi atgriezās ar Narvesen kafijas glāzi, alus bundžu un mandarīnu mizām! Jautājums Vides SOS: Vai būtu iespējams uzstādīt kādas 1-2 brīdinājuma zīmes ar soda cipariem EUR izteiksmē, par mēslošanu mežā un gar meža celiņiem?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Olaines novada pašvaldībai.