Ziņojums Nr. 9551

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.12.12 12:12
GPS koordinātes: 21.20724, 56.30635 +/- 3.4m
Apstiprināts: 2020.12.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.12
Atrisināšanas ilgums: 30 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi. Šiferis maisos.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Meža vide sakopta.