Ziņojums Nr. 9550

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.12 12:12
GPS koordinātes: 24.34547, 56.90538 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.12.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izmesti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Stopiņu novada pašvaldībai.