Ziņojums Nr. 9549

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.12 12:12
GPS koordinātes: 24.3441, 56.90497 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.12.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izmestas riepas un atkritumu maisi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Stopiņu novada pašvaldībai.