Ziņojums Nr. 9542

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.12 10:12
GPS koordinātes: 26.7587, 55.7505 +/- 9.6480m
Apstiprināts: 2020.12.12
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.12.14
Atrisināts: 2021.01.07
Atrisināšanas ilgums: 26 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Starp Šēngeidu un Sileni izveidota atkritumu izmešanas vieta, tai skaitā izmestas riepas, motocikla blakusvāģis un daudz plastmasas atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Zemes īpašnieks ir informēts par pienākumu novākt atkritumus un apsolījis slēgt iebraukšanas iespēju, lai atkritumi netiktu mesti