Ziņojums Nr. 9536

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.12.12 08:12
GPS koordinātes: 24.59837, 56.84256 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.12.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveicināti! Mežā ir izgāzti lielgabarīta atkritumi-dīvāni un klubkrēsli!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.