Ziņojums Nr. 9533

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.12.11 12:12
GPS koordinātes: 24.25457, 56.98257 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.12.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.22
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Viss pagalms kodigos dūmos, turpina dedzināt atkritumus

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Labdien, Valsts vides dienests 23.09.2020. nosūtīja vēstuli Rīgas pilsētas būvvaldei ar lūgumu pārbaudīt apkures ierīču uzstādīšanas tiesiskumu Jūsu pieteikumā norādītajā vietā. Rīgas pilsētas būvvalde ir konstatējusi patvaļīgu būvniecību un uzdevusi ēku īpašniekam sešu mēnešu laikā izstrādāt būvniecības dokumentāciju patvaļīgi veiktajiem būvdarbiem vai atjaunot ēkas iepriekšējo stāvokli.