Ziņojums Nr. 953

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.08 06:09
GPS koordinātes: 21.89595, 57.59701 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2018.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.30
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceļgala pirms Lūžņas ietekas jūrā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atkritumi atrodas fiziskas personas īpašumā, kad.Nr.98660020025