Ziņojums Nr. 9524

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.11 07:12
GPS koordinātes: 24.21339, 56.84373 +/- 4.7454m
Apstiprināts: 2020.12.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zaļā iela 7,vimbukrogs.kaimiņš krāsnī regulāri met vecās riepas un citu plastmasu.apkārtne ir ļoti piedūmota un smird.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ķekavas novada pašvaldībai.