Ziņojums Nr. 9511

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.11 06:12
GPS koordinātes: 24.11434, 56.902 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.12.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.16
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Par šiem atkritumiem vajadzētu sodīt melnos autoservisus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

11.12.2020. saņemts Jūsu e-pasta sūtījums par nesakoptu nekustamā īpašuma teritoriju (atkritumi) Rīgā, bez adreses (Ozolciema ielā). Tā kā vairākkārt ir ienākuša sūdzības par pašvaldībai piederošām teritorijām, informējam, ka Inspekcija 11.12.2020., atbilstoši kompetencei, apsekojusi norādīto teritoriju un konstatēja, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasības. Materiāli ar aizrādījumu par nepieciešamību veikt teritorijas sakopšanu tika nosūtīti Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai. Lai noskaidrotu detalizētāku informāciju par minētās teritorijas sakopšanu, lūdzam vērsties Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā (kas atrodas Eduarda Smiļga ielā 46, Rīgā, LV -1002, e-pasts: ip@riga.lv.).