Ziņojums Nr. 9504

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.12.10 20:12
GPS koordinātes: 24.61356, 57.47154 +/- 32.004m
Apstiprināts: 2020.12.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.22
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Motora troksnis no biogāzes fabrikas traucē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Veikta saziņa ar uzņēmumu, lai uzņēmuma pārstāvis veic iekārtu apsekošanu un novērstu vai ierobežotu traucējošu trokšņu cēloņus, ja tādi ir konstatēti. Turpmāk iesniegumu ar informāciju par traucējošiem trokšņiem iesniegt Veselības inspekcijā https://www.vi.gov.lv/lv/pakalpojumi/iesniegums-veselibas-inspekcijai. 2014. gada 7. janvāra Ministru kabineta noteikumi Nr.16 “Trokšņa novērtēšanas un pārvaldības kārtība” 12. punkts Veselības inspekcija, pamatojoties uz attiecīgu iesniegumu, kontrolē saimnieciskas darbības (izņemot ar mūzikas atskaņošanu saistītas darbības) vai iekārtu (ieskaitot ventilācijas, saldēšanas iekārtas, kompresorus un liftus), vai satiksmes radītā trokšņa robežlielumu ievērošanu.