Ziņojums Nr. 95

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.07 17:05
GPS koordinātes: 23.63183, 56.65173 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2018.05.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumu urna pilna, līdz ar to arī visa apkārtne ir piemēslota.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jelgavas novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00