Ziņojums Nr. 9496

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.12.09 12:12
GPS koordinātes: 24.65445, 57.09662 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.12.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.15
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Meža vide sakopta.