Ziņojums Nr. 9491

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Inčukalna novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.09 12:12
GPS koordinātes: 24.65802, 57.09638 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2020.12.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zem lapām spīd pudeles un bunžas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Inčukalna novada pašvaldībai.